.

.

Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC боја DIY Уметност рачно изработени Украси - Пеп Разговор

Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC боја DIY Уметност рачно изработени Украси

DEN 1089.00
DEN 1361.28
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.3 см)
Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida x-бод ткаенина, Боја Симболи на Табелата, колор-кодирани тема палета и конец сепаратор со presorted 6-насоки памук везови конец, игла и заврши и англиски инструкции ~ Сè што треба да се заврши овој Крст Бод проект!
1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Бода : 250w x 200h
Големина : 18" x 14" (за 45,4 x 36. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите!
Бод : Смета Крстот Бод
Наслов : Пеп Разговор
Од : M&W E-commerce, Inc . Ние нудиме на 1-месец слободна замена. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Основни својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот-бод Работа

Тие исто така купуваат со овој производ.