.

.

12PCS/Мини пакет Булдог Клипови за Статистика по Завршувањето Клип од Нерѓосувачки Челик, Метални Приемот Папка Хартија Документ Врзивно Клипови

12PCS/Мини пакет Булдог Клипови за Статистика по Завршувањето Клип од Нерѓосувачки Челик, Метални Приемот Папка

DEN 54.00
DEN 57.12
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 12 PCS/Мини пакет Булдог Клипови за Статистика по Завршувањето Клип од Нерѓосувачки Челик, Метални Приемот Папка Хартија Документ Врзивно Клипови
На клипот има многу силна потпора за одржување на само неколку трудови или куп на трудови до 10мм дебели
Тие се одлични за организирање и боја кодирање на вашите документи и документација
Тие се исто така широко се користи за повеќе од други користи во дом, канцеларија или работилница за клипинг, грчевито држејќи се и стегање итн во занает, моделирање и DIY проекти
Идеален за одржување серија е на хартија заедно
Дупка на врвот за бесење
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик (Нерѓосувачки челик главна компонента е железо, хром, никел)
Клипот Големина : За 22x23mm
Боја : сребрена
Пакет се Вклучени : 12 x Клипови
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Основни својства

Број На Модел На:
1-12
Тип:
пролет клип
Магнетно:
No
Бренд Име:
XueSheng
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Name1:
канцелариски клипови
Name2:
пролет хартија клипови
name3:
метал клипови
Name4:
хартија клипови

Тие исто така купуваат со овој производ.