.

.

Шарм Мода Pendant Синџир Ѓердан За Tauriel Убав Подарок Нови #H058#

Шарм Мода Pendant Синџир Ѓердан За Tauriel Убав Подарок Нови H058

DEN 37.00
DEN 54.72
-32 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


JIAJIA
Спецификација : Материјал : Алуминиум и кристал Pendant Димензии : 3.5 х 1,5 см/1.37" x 0.59"(приближно) Синџир должина : 42cm/16.38"(приближно) Боја : Сребро Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме
Пакетот вклучува : Ѓердан x 1

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
3.5 х 1,5 см/1.37 x 0.59(приближно)
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
JAVRICK
Број На Модел На:
ѓердан
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.