.

.

Животно куче лен Перница Перница покрие Шкотскиот Terrier Декоративни Pillowscovers Перници за Статистика кафе автомобил троседот cojines almofada

Животно куче лен Перница Перница покрие Шкотскиот Terrier Декоративни Pillowscovers Перници за Статистика кафе

DEN 307.00
DEN 383.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Божиќ перница
. Ве молиме имајте на ум дека во времето на купување.

Испорака брзина само за референца , понекогаш ќе биде одложен од страна на празници , прослави, лошите временски услови , царината. Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или e-mail на нас Ние ќе ви одговори на пораки во рамките на 24hours на работен ден , во рок од 36 часа за викендот
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме љубезно да потрае неколку минути да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас, Ако сте незадоволни со нашите објекти и услуги , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди beest услуга . [Патент] : Невидливи патент.2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа sepapately на други облека. Машина перат. Ако заменетата не е достапно , тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање .
Обезбеди сите видови на превозот метод за различни земји. Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети , можете да направите како оваа : Step1) E-mail на нас во рок од 7working дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер Step2)Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали Step3)се Врати ставки за да ни со следење на број , а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .Ве молиме проверете ја сликата број внимателно кога ќе наддавање ,се заблагодарам на перница + слика = производи Големина споредба табелата Лен вовед Невидливи патент вовед дијаграм за Шиење игла и конец вовед мапата Печатење ефект мапата Фабрика вистински мапата Примерок соба Дигитално печатење Висока температура печатење не избледуваат машина за Шиење На машина за шиење линија процесот на Производство Производство работилница Не-пациентот се поставува на перница јадро Компресирани не-плетени перница јадро процесот на производство Реална слика Полнење памук инсталација метод
Ние ќе брод вашата нарачка во 1-3business дена ( во зависност од вашата цел е количество ) по уплатата .
Ве молиме имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употребата , вода demage и така натаму . [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежината на производот по пакување според големината на производот и тежината е во согласност,(35x35cm Перница покрива 60-80g)(35x35cm Перница+Додатен 360-380g)(45x45cm Перница покрие 80-100g)(45x45cm Перница+Додатен 480-500g) (55x55cm Перница покрие 120-140g)(55x55cm Перница+Додатен 720-740g) [Перница Спецификација] Перници покрие големина 35 X35cm 45 X45cm
55 X55cm Перници големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0.

Основни својства

Големина:
35X35cm Cushion case, 35X35cm Cushion, 45X45cm Cushion case, 45X45cm Cushion, 55X55cm Cushion case, 55X55cm Cushion
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
перница покрие 45cmx45cm(18x18)
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Печати Опис:
бела површина е беж,не чиста бела
Пополнување инструкции:
(Перница случај Нема филер)(Перница Имаат додатен)
estilo:
Moderno
Без разлика дали тоа е пренослив и перат:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Preenchimento:
Памук
Тип:
Перница /Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува

Тие исто така купуваат со овој производ.