.

.

Лето Девојки Облека Поставува Очи Бела Боја Т-маица+Бисер Солидна Шорцеви Панталони Деца Алишта За Бебе Девојки Детска Облека Поставува

Лето Девојки Облека Поставува Очи Бела Боја Т-маица+Бисер Солидна Шорцеви Панталони Деца Алишта За Бебе Девојки

DEN 492.00
DEN 518.40
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина На Врвот Должина
(cm) Должина Панталони
(cm) Половината*2
(cm) Гради*2
(cm) Висина
(cm) 2 T 39 24 20 37 80-90 3 T 41 25 21 39 90-100 4 T 43 26 22 41 100-110 5 T 45 27 23 43 110-120 6 T 46 28 24 44 120-130
Големина : Види Големината на Маса Пакет Тежина : (Приближно) 170g 1 инч =2.54 см Забелешка : ве Молиме изберете големина од висина и Биста, возраст е само за референца. Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика, Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm на дозволената грешка опсег

Основни својства

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Акрилик,Памук
Стил:
Повик
Outerwear Тип:
Шорцеви
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
X053
Бренд Име:
YORKZALER
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Прекрасна:
Очи

Тие исто така купуваат со овој производ.