.

.

Кина Златна Снабдувач Трговија На Големо Со Добар Квалитет Венеција Пејзаж Маслото Апстракт Вода Градот Венеција Маслото На Платно

Кина Златна Снабдувач Трговија На Големо Со Добар Квалитет Венеција Пејзаж Маслото Апстракт Вода Градот Венеција

DEN 1923.00
DEN 3628.80
-47 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди,ви благодариме
.
3, Она што вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
A : Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво.
5, Каков вид на слики можете да направите?
A : Нашата компанија се во уметноста бизнис над десет години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас. За мала количина цел ние ќе ви испратиме дигитални слики за да се потврди квалитетот, додека не сте задоволни со тоа, ние ќе брод тоа.000 компјутери модерни слики месечно.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот.
6,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10. За мала количина, освен експрес испорака од воздух, ние може да обезбеди врата до врата услуга. Нашите Услуги
100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот . Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање. Ве молиме да проверите на нашата врата до врата цена.
Добредојдовте на Oushimei Продавница ,
Уживајте Во Вашата Шопинг !
Маслото Краток Опис на Нафта Сликарство Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Metarial Платно И Акрил Насликани Стил Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Порта Шенжен Рамка Контактирајте со Нас ОЕМ Достапни MOQ 1 СЕТ
Опис На Производот
Други можеби ви се допаѓа
Нашите Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Само платно пакување ,ние општа употреба меур торба и цртан филм пакување за да бидете сигурни дека безбедноста за маслото,ако сакате да го изменуваат или да вклучувајќи рамка за пакување,само нас контакт ,можеме да зборуваме повеќе детали.
9,Она што вид на плаќање не те прифати?
A : L/C, T/T , Paypal, Western Union, Escow.
4,Како што пакет вашиот Маслото?
A : нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак.
Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.
Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство Компанија Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Вашиот Маслото е рачно насликани тоа?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.

Основни својства

Големина (Инчен):
20x24, 24x36
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Уметност
Стил:
Дома декорација
ОЕМ:
Добредојде
прилагодена големина:
на располагање
Прилагодено За Пакување:
на располагање
materail:
Платно Акрилик Насликани
Маслото Стил:
Сите Рачно Изработени Маслени
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла

Тие исто така купуваат со овој производ.