.

.

чипови ласерски кертриџ за ТА Triumpf Адлер Utax DCC2626 2726 6526 6526L 6626 6626L CLP4726 ресетирате photocopier ласерски тонери чип

чипови ласерски кертриџ за ТА Triumpf Адлер Utax DCC2626 2726 6526 6526L 6626 6626L CLP4726 ресетирате photocopier

DEN 168.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

-7 K CMY-5 K ЧИП
4.страница : Б.-7 K CMY-5 K CMYK
Т за ТА Triumpf Адлер DCC2626/2726/6526/6526 L/
6626/6626 L/CLP4726
Основни информации
Квалитет
Строга квалитетот на тестирање за контрола на квалитет, неисправни го оценувате помалку од 0,3%.Стави нов чип внатре, ве молиме да обрнете внимание за да насока кога се земе
од стариот чип. Firware :
Сите наши чипови се најновите firmare(верзија), и слободни на патент проблем
II .
чипови ласерски кертриџ за ТА Triumpf Адлер Utax DCC2626 2726 6526 6526 L 6626 6626 L CLP4726 ресетирате photocopier ласерски тонери чип 1. И инсталирате на чип кога електрична енергија е исклучете!
II .паѓа кратко на почетен капацитет
2). Имајте на ум кога инсталирате чипови :
Ве молиме да не?т инсталирате чипови кога тонер е помал ( или тонер не е целосна,или кога постои многу отпад тонер во прав ).Предупредување : немојте да го исклучите
на електрична енергија на процесот на инсталација.Како да нарачате од нашето штабови :
За Плаќање
За Превозот
За Штета
НДК е Политика
1)за купувачот внимание пред да се купи :
2)нашата предност и клиент сервис на :
3)НДК е Qualtiy Гаранција и Qualtiy Гаранција
Abour НДК 's Политика за Враќање :
Abour НДК 's Политика за Замена,Наплата и Размената :
Повратни информации
За Брендови
НДК Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
НДК After Sales Служат
За НДК
НДК Други производи
Други Модели, поврзани со производи како што следува :
Тонер Чипови /Opc Тапан /Тонер во Прав /Доктор на Ножот/ Wiper сечилото/ Маг Ролери/ Инвеститорот Ролери/Трансфер Ролери/ПЦР/Тонер кертриџ/Мастило/ Мастило кертриџ
боја тонер кертриџ чипови,црн тонер кертриџ чипови, моно тонер кертриџ чипови,факс тонер кертриџ чипови, копија тонер кертриџ чипови,компатибилен боја тонер кертриџ чипови,компатибилен црн тонер кертриџ чипови
Други поврзани OPC тапан :
resetter чип за Samsung CLP 300 (CLP-K300 A)
resetter чип за Samsung CLP 310 (CLT-K4092)
resetter чип за Samsung CLP 315 (CLT-K4092)
resetter чип за Samsung CLP 320 (CLT-K4072)
resetter чип за Samsung CLP 325 (CLT-K4072)
resetter чип за Samsung CLP 350 (CLP-K350 A)
resetter чип за Samsung CLP 360 (CLT-K406)
resetter чип за Samsung CLP 362 (CLT-K406)
resetter чип за Samsung CLP 363 (CLT-K406)
resetter чип за Samsung CLP 364 (CLT-K406)
resetter чип за Samsung CLP 365 (CLT-K406)
resetter чип за Samsung CLP 415 (CLT-K504)
resetter чип за Samsung CLP 500 (CLP-500 D7)
resetter чип за Samsung CLP 510 (CLP-510 D3)
resetter чип за Samsung CLP 550 (CLP-500 D7)
resetter чип за Samsung CLP 600 (CLP-K600 A)
resetter чип за Samsung CLP 610 (CLP-K660 A)
resetter чип за Samsung CLP 615 (CLT-K508 / CLP-K660 B)
resetter чип за Samsung CLP 620. Најдобар Инсталација на чипови :
1.Ве молиме не го инсталирате кертриџ веднаш, затворете го поклопецот, пак на
машината.фото е за референца
7.
Garantee
100% враќање и 1 : 1 замена, ако било defecitve
OEM услуга
Развивање на чипови врз основа на користени ОЕМ чипови што се предвидени
Важно :
Сите наши чипови се најновите firmare(верзија), и слободни на патент проблем
Важно :
Јас . Предупредување
Ако сите нови чипови се инсталирани, кога има недостаток на тонер, ќе го лесно да доведе до резултати подолу.НДК wechat/whatsapp/мобилен : 0086-13576261899
6.

Основни својства

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Број На Модел На:
за Utax CLP3726/ CDC1626/1726/5526/5526L/5626/5626L/CLP3726
Бренд Име:
INTERFIT
Тип На Производ:
сосема нов тонер кертриџ ,нов тонер кертриџ,нов печатач кертриџ
Функција:
чипови ласерски кертриџ за ТА Triumpf Адлер Utax DCC2626 2726
Боја:
Црна/Магента/Синозелена/Жолта чип за Компатибилен нови тонер кертриџ
Страница Принос:
Б.К.-7000 CMY-5000 СТРАНИЦИ чипови при 5% покриеност(A4 или Буква на хартија)
compatiblity Модел:
за ТА Triumpf Адлер DCC2626/2726/6526/6526L/6626/6626L/CLP4726
поврзани индустрија:
6526 6526L 6626 6626L CLP4726 ресетирате photocopier ласерски тонери чип
Пакување:
Најголемиот дел Пакување ,НЕУТРАЛЕН ПАКУВАЊЕ,Анти-статички торба за пакување
сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/копир/photocopier модел:
за Utax CDC1626/1726/5526/5526L/5626/5626L/CLP3726
тонер кертриџ код 1:
за Utax CDC1626/ 4472610010/4472610011/4472610016/4472610014

Тие исто така купуваат со овој производ.