.

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

· Сите mail пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина

Обичај DE papel parede infantil, огромни мурали свет еден дел за деца соба ѕид винил која DE papel paredeОписПозадината е �

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .Ние ќе се обидеме наш

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

(ширина и висина) Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објек�

Сите deliverd производите се 100% одличен квалитет и биле точно тестирани во фабриката.Ви благодариме & uuml; то�

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

Обичај Кат Mural Wallpaper ( Налепница )Материјал : ПВЦ / Винил Подни Mural Wallpaper ( Налепница ) Вебстраница цена : $ /

Материјал : неплетениГолемина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метри

Производи име : de Papel parede , позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3 D позадина , de Papel Parede 3 D , Фото ѕид мурали , 3 D поз�

3 S quare метри = 3 еез Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријате�

ПВЦ самолепливи Позадина се Тркалаат Pearlescent Боја Модерната Кујна Шкафот Кабинет Мебел Реновирање Ѕид Н�

Mural позадина 3 : Пополнете ги деталите ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата

2 метри, Висина = 2 Бразилецот пријател, ве молиме кажете ни ја вашата CPF број ; руски пријател, ве молиме ка

2 метри Висока =2 9 : Природно сушење на вратите и прозорците затворени по изградбата е завршена...

Обичај DE papel parede 3 г,розева роза камен мурали за дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина ѕид водоотпоре

· 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот ве молиме да ни к�

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare мет

свилен површината ве молиме погледнете цел да ја следниве пресметка метод : на пример вашиот ѕид од виси

Материјал : не плетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадр

Материјал : ПВЦПроизвод Големина : Custom size, можете да го изберете вашиот омилен сликаБоја : Како на сликат�

Децата позадина, Цртан филм мапата на светот со голем број на смешни животни за момчиња и девојки соба с�

Материјал:неплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

( Во близина на вратите и на прозорец за да се задржи се исуши природно водоотпорен Висок квалитет 3 S quare �

Ние ќе се прилагодите за вашата големина 2 : проверете дали ѕидот формирање, нерамна ѕидови користите пр

76 m 2 заокружување Превозот време за Бразил ќе биде 4070days или подолго поради строгите локалните царински �

Поднесете вашата цел Плаќања на OK совет : .Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на к

Со цел да го добиете она што го сакате Обичај позадини се состои од многу делови Ние мора да произведува�

Следниве се исти како оние, ве Молиме следете ги следниве пресметка метод : На пример, вашиот кат ширина �

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (L) x 70cm (W) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quar

Во меѓувреме марка на вашиот ѕид детаљ ширина & висина под цел Ве молиме да се разгледа и, пред купување, �

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

Само Лепило Позадини Водоотпорен ПВЦ Ѕид Хартија За Дневна Соба Модерна Винил Ѕид Трудови Божиќ Украси

Спецификација На ПроизводотПроизвод Во Боја : Бела КомбинацијаТип На Производ : Стакло Мозаик ПлочкиБр�

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

Материјал : Не wovensМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употр�

" Гаранција и Гарантен : · ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по него е приме

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

Материјал : пвцМетрички големина : 0.53*10m =5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни мет

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет�

Во меѓувреме марка на вашиот ѕид детаљ ширина & висина под цел.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета

Вашето задоволство е наша цел,и ние зависи од нашите клиенти задоволство да успее ,затоа позитивни повр�

И потоа ни даде на сите предмети 5 ѕвезди пофалби 3) не жолта промени 4) добра вентилација...