.

.

Регулатор на напон Rectifier Одговара За Suzuki GSR400 06-10 GSR600 & GSX1400 02-07 Мотоцикл

Регулатор на напон Rectifier Одговара За Suzuki GSR400 06-10 GSR600 & GSX1400 02-07 Мотоцикл

DEN 910.56

Од стоката
Достапно е за нарачката


Дел Име : Модератор
Fitment : Suzuki GSR400 2006-2010 GSR600 2006-2010 GSX1400 2002-2007
Боја : Како На Сликата
Големина(За) : 80*83*26 MM
Материјал : Висок квалитет на алуминиум
Пакет : 1 x Модератор
100% сосема нов и висок квалитет
Со топлина мијалник перки за подобро ладење
Ја спречува над полнење на батеријата и подобрување на полнење способност
Едноставен за инсталација, без инсталација настава. Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
Економијата на превозот : Ние брод на пакет рок од 1 работен ден по payement избришани. Ние брод во светот време на Испорака е 11-22 работни дена. Земјата Време на Испорака(Ден) 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >35 сад го Оценувате (точка пристигна) 17.1% 58.3% 10.6% 10.5% 3.5% Наплата велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 43.2% 29.1% 13.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 11.4% 40.0% 24.3% 17.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 9.1% 22.2% 31.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 3.1% 44.1% 31.4% 17.6% 3.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата Италија го Оценувате (точка пристигна) 2.0% 10.1% 19.4% 32.8% 35.7% Наплата Русија го Оценувате (точка пристигна) 0.6% 11.2% 22.3% 31.4% 34.5% Наплата Бразил го Оценувате (точка пристигна) 1.1% 13.2% 23.7% 36.4% 25.6% Наплата
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Времето за испорака е од 3-7 работни дена. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Се ВРАЌА
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и на ваше задоволство.
Ако стоката да пристигне неисправни имате до 14 дена од денот на приемот да контактирате со нас.
Предмети мора да се врати во нивната оригинална и неискористени состојба. Било која цена да се врати за не-дефектен производ или замена на производот се на товар на купувачот

Основни својства

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Ширина:
8.3cm
Објектот Висина:
2.6cm
Објектот Должина:
8cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Висок Квалитет Направени
Бренд Име:
MOFO CAIZHUANGSHI
Име На Модел:
072

Тие исто така купуваат со овој производ.