.

.

WLRING ПРОДАВНИЦА-Трки 1/8 NPT Гориво Железнички Регулатор на Притисок Адаптер Сина за TOYOTA, NISSAN СУБАРУ

WLRING ПРОДАВНИЦА-Трки 1/8 NPT Гориво Железнички Регулатор на Притисок Адаптер Сина за TOYOTA, NISSAN СУБАРУ

DEN 96.00
DEN 120.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


WLRING ПРОДАВНИЦА-1/8 NPT Гориво Железнички Регулатор на Притисок Адаптер Сина за TOYOTA, NISSAN СУБАРУ Тип на Гориво Линија Адаптер Одговара на Гориво Железнички се Вклопува (влезот) Адаптер За Nissan, Субару и Тојота Гориво железнички Да (излез) 1/8 NPT Женски Материјал Алуминиум Боја Сина Додатоци О'ring
Гориво Линија Адаптер за да одговараат на Гориво Железнички Замена на акции Гориво регулатор на притисок со овој адаптер за да се овозможи fitment на резервни далечинска единица 10.5 mm OD O'ring, 31 mm гром центри

Основни својства

Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
Универзална
Име На Модел:
1/8 NPT
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
алу
Бренд Име:
КЛУНОВИ
is_customized:
Yes
боја:
Сина
Местото на Оригиналот:
Тајван
Материјал:
Алуминиум
ПОВРШИНА:
ANODIZE
клучен збор:
ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК АДАПТЕР
Функција:
снабдувањето со гориво

Тие исто така купуваат со овој производ.