.

.

STARPAD За Хонда CBR250 CBR400 на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 CB400 VTEC мали оса 250 rectifier plug Бесплатен Превозот

STARPAD За Хонда CBR250 CBR400 на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 CB400 VTEC мали оса 250 rectifier plug Бесплатен Превозот

DEN 475.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Уживајте во вашата шопинг. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. По двете тебе и мене потврди проблеми.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Или изборот ЕМС или другите. Ви благодарам многу. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Или испратете уште една нова една за да ви. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Благодарам многу.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ.

Основни својства

Тип На Објект:
Мотоцикл Прекинувачи
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.