.

.

М4*12 Црна 1pcs Најлон Внатрешна Хексагонални Socket Head Кап Завртки 12mm Пластични Гром Инсолација сосема нов RoHS согласност PC/одбор DIY

М4*12 Црна 1pcs Најлон Внатрешна Хексагонални Socket Head Кап Завртки 12mm Пластични Гром Инсолација сосема нов

DEN 2.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


Најлон Производ
Линк
Поставување продажни
Завртка
Нут Acorn
Ќор-Сокак Spacer
За миење
Дувачкиот Производ
Линк
Поставување продажни
Sandoff Spacer
304 од не ' Рѓосувачки Челик производ
Линк
Поставување продажни
Завртка
Ореви
Види Пролет Барови
Линк
Поставување продажни
Пролет Барови
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Најлон Боја : Црна Ro HS согласност Користи : Примена во електроника, компјутери, КОМПЈУТЕР, табла, силна киселина место, нема рѓа, мала тежина.DIY хоби итн Големина : М4*12 ( погледнете ја сликата) Пакет се вклучени : 1x М4*12 Црна најлон завртка Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Основни својства

Глава Стил:
Круг
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Број На Модел На:
М4*12
DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
Најлон

Тие исто така купуваат со овој производ.