.

.

Merrken diy дијамант вез На розово вино круг декорација сликарство дијамант мозаик дома дијамант сликарство

Merrken diy дијамант вез На розово вино круг декорација сликарство дијамант мозаик дома дијамант сликарство

DEN 359.00
DEN 652.80
-45 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

На дијаманти по Паста се завршени, што го прави дијамант поврзување на површината повеќе
цврсти . Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе
ќе имаат чувство како airplay. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на
вашата земја и на стоки. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важна за нас.
Во вид на Снимање
На вежба чекор
1. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ако не сте
задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да се
Aliexpress. Овој дел на тарифата треба да се платат.
Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобрите
превозот метод.Кога ќе почнете , треба само да ги укине мал дел од ослободувањето на хартија, со цел да се избегне други
регионален леплива прашина влијае на
3. Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции :
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот
's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот
деловни тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ви благодарам многу.Нашите дијамант слики се полу-готови , вклучувајќи без рамки .Ставете ја дијаманти во соодветната мрежа (според сериски број). Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета)
во рок од 3 дена.Кога ќе завршите со вашата слика, можете да ни испратите некои фотографии, ние ќе ги споделите со други клиенти од целиот свет.Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кое секогаш
се донесе за силна визуелна жалба за вас. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок,
серија ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња.
Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.
Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања
испраќање на локалните поштата и така натаму.по овој чекор, вашата работа е направено!
На готовиот производ да се покаже
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, тоа ќе
ви гарантира среќен шопинг патување.Отворете производот suite,според боја наредени дијаманти и организира сите алатки.

Основни својства

Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
MerrKen
Pasting Област:
Делумно
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Големина:
75*30cm

Тие исто така купуваат со овој производ.