.

.

Голема Река Ридот гумени салата душеци за обука 4m X2m X0.2m фитнес душеци за home/градина употреба

Голема Река Ридот гумени салата душеци за обука 4m X2m X0.2m фитнес душеци за home/градина употреба

DEN 40379.00
DEN 44865.60
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


7, Важечки за сите-ниво превртување на натпревари и повторувачки обука.
Што гарантира постојат?
A : 2 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-продажба-услуга ризик и бесплатна поправка за полнење.Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.
4,најистакнатите предност на надувување воздух превртување на душеци е дека тоа е можно да се свитка и се расплетува, нив брзо. Ви благодариме за вашето разбирање.
6, Материјал постојаност на боја, ткаенина боја додека нови, посебни носат-отпорни, две-боја за нега на тело, така што силите издржливи.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Што е со големина?
A : Овој производ е за возрасни&chidren , ако сакате да се купи други големина, ве молиме контактирајте со нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Она што боите на топки, можете да изберете од?
A : цената на шарени топката се исти. Кога надворешната температура е повисока од 28 степени, поради високата температура ќе се направи производ експанзија, со цел да се избегне производ експанзија во гумени соодветно да се намали износот на инфлацијата. Детали за производот :
3. производство проток :

.
3, во Близина вентил дизајн, целосно запечатени и нема истекување.
5, Сите лепило делови на сите употреба на лепак сврзување, кора сила и висока температура, hydrolysis отпор, анти-ултравиолетови перформанси се одлични, дури и во изложување на сонце, стабилноста на воздухот врска делови се целосно загарантирани.
2, Усвојување на жица цртање изработка во внатрешниот,добра еластичност, силна носивоста, и не е лесно да деформација.Производот се покаже
2.Можете да одберете помеѓу 5 различни бои, црвена, сина, жолта, зелена и јасно.
Дали е можно да се печати ништо на топки?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.Во споредба со традиционалните пена-врз основа на душеци, тие заземаат многу помалку простор по deflating така чување и транспорт стане прилично едноставна и економски. Тие би можеле да се користат во многу различни начини, како што се танц клубови, разни видови на gymnastic вежби, висока-перформанси обука, фитнес клубови или Гимнастика за Сите. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете внимание дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние можеме да дизајнираме за вас.
Како да се платат?
А : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
На кои земји ќе брод вашата производи?
О : за целиот свет.
Гумени метод :
Употреба на посебна фан од безбедноста на авто-заклучување млазницата за инфлацијата, ве молиме имајте на ум дека инфлацијата не може да биде целосна, па како не, да се зголемат и да доведе до забрзано оштетување на производот.

Основни својства

боја:
Сина
Бренд Име:
голема река хил
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Број На Модел На:
4m X2m X0.2m
Одделот За Името:
Мажи
Шема:
превртување на мат
Тип:
спортски мат
Материјал:
капка бод
Гаранција:
2 години
боја:
graygreen

Тие исто така купуваат со овој производ.