.

.

Stenzhorn За Полначот Предизвикувач 300 Cherokee ГУМИ ПРИТИСОК СЕНЗОР 56029400AE

Stenzhorn За Полначот Предизвикувач 300 Cherokee ГУМИ ПРИТИСОК СЕНЗОР 56029400AE

DEN 671.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила. Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата. Ако имате било какви прашања или не сте сигурни, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. Висок квалитет, конкурентни цени, квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте многу потреби, можете да го барањето од страна на e-mail, јас ќе ви даде најдобра цена
Фотографија : На сликата е донесена во вид, за референца
Купувачот Забелешка : Овој производ е апсолутно вистински, ако се двоумите, може да се врати, но во продавницата не вклучува превозот, ви благодариме!

Основни својства

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Мерен Опсег:
1.3
Бренд Име:
stenzhorn
Чувствителност:
1.1
Hysteresis:
2.1
линеарна:
2
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
2
Стил:
Capacitance Тип

Тие исто така купуваат со овој производ.