.

.

Љубов Монолог Лесни Мода Кубни Циркони Златна Боја Прстен Накит за Божиќ Подарок X0005

Љубов Монолог Лесни Мода Кубни Циркони Златна Боја Прстен Накит за Божиќ Подарок X0005

DEN 190.00
DEN 287.52
-34 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


П : Дали ви се нудат бесплатно прстен промена на големината?
О : за Жал, ние не ја промените големината или прилагодите на објекти што се за продажба.
1 : Зачувам, Банкарски Трансфер или Кредитна Картичка преку Зачувам, Банкарски Трансфер е најпосакувана. Бесплатен дар ќе биде транспортирана со вашите нарачки. 3 : Ние ќе направиме се што е во моја моќ за да ви понуди добро направен производи, милостив услуги на клиентите, како и брза испорака. 2 : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како Подарок со пониска вредност.
П : Зошто е камен боја малку различен од сликата?
A : Сите накит фотографиите се преземени користат Flash, некои од камен боја може да се влијае малку. 30 ДЕНА 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА
Ние прифаќаме Ali Express Зачувам само. Па кога се носи, треба да се избегнува. Метал под алкална
и кисела средина, кој наскоро ќе се промени бојата. Сите на нашите предмети се нудат со Бесплатен Превозот.
1 : Ние брод на ставка(и) од кина во светот во 24-час.
П : Што се случува доколку јас не се добие мојата цел?
О : Доколку превозот времето во текот на еден месец сеуште не добиле вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express порака веднаш. Па кога се носи, треба да се избегнува. обично тоа ќе го задржи за една година или повеќе и подолго.
П : Зошто добивам е помала од она што е прикажано на сликата?
A : имаме владетел во втората слика да се покаже вистинска големина .
Ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред било негативни повратни информации лево.
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации со 5 ѕвездички, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги.

Основни својства

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
X0005
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Површината Ширина:
5mm
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
Љубов Монолог
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
Manein Камен:
Кубен Циркони
Главната боја:
Бела
Земја на Производство:
Хонг Конг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Тежат:
1.5 G

Тие исто така купуваат со овој производ.