.

.

Нови Жени Секси Долна Облека Латекс Камшик Гаќи Кожа Bodycon Еластична Гаќи Костим Мини Tanga Шорцеви Еротски Секси Топла Фитнес

Нови Жени Секси Долна Облека Латекс Камшик Гаќи Кожа Bodycon Еластична Гаќи Костим Мини Tanga Шорцеви Еротски

DEN 100.00
DEN 124.80
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. * Објектите се Азиските големини, за 1-2 големина помала од НАС големина, така бидете сигурни дека ќе имаат селектирани следниве големина на табелата пред купување * Изберете поголеми димензии ако вашиот големина се исти како станот на мерење на Големина на табелата.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент". * За руската купувачи, според прилагоди поштенска политика на Русија, име на примачот мора да биде целосно име и презиме.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.Тоа може да се направи за 15to 25 работни дена за испорака. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,ве молиме контактирајте со нас. Големина на Табелата големина(cm) : onesize должина : 14 см половината : 58-74 cm Производ Покажеме Нашата Фабрика
Ве молиме Погледнете Големината на Табелата Внимателно,Ова Е Азија Големина,Па така,Не Остави Лош Повратни информации За Мала Големина
Пакети
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални и повратни информации.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ви благодариме! : )
За нас
Нашата Фирма се наоѓа во Гуангжу, Guangdong, познат како "Стока Рај за Купувачи". ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Контактирајте со нас
Нашите Работно Време : 8 : 30 часот до 22 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) ве Молиме да ни испратите порака ако ние не сме на интернет. * Боја на сликата ќе имаат малку хроматските аберации, бидејќи на различни компјутерски монитори.

Основни својства

Големина:
One Size
Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Материјал:
Модални,Латекс,Полиестер
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
X624
Непристојни Слика:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.