.

.

20pcs/многу 5g TP-2500 LOCA УВ лепак течни оптички јасно лепило tp 2500 ув лепак tp2500 за екранот на допир, iPhone, samsung галакси

20pcs/многу 5g TP-2500 LOCA УВ лепак течни оптички јасно лепило tp 2500 ув лепак tp2500 за екранот на допир,

DEN 853.00
DEN 1003.20
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нови TP-2500 LOCA УВ лепак течни оптички јасно лепило за екран на допир за samsung галакси i Phone 100% НОВИ Одлични да ја смените вашата погрешни/скршен екран на допир lcd леќа Ова е Вистински LOCA (Течни Optically Јасно Лепило) Лепак.Доаѓа внатре шприц. Шприц ќе го заштити од стврднување од обични светилки.УВ Светлина мора да се користат да се излечи УВ Лепак, тоа буквално се стврднува во околу 30 секунди, но се препорачува лек време на околу 3 минути за силна задржете. Сончевата светлина може да се користи премногу, но тоа ќе биде потребно малку повеќе време за да се излечи. Го замени вашиот погрешната страна и започнете да го користите вашиот уред повторно Додаток само. Телефонот не се вклучени Без инсталација наставата се вклучени во оваа набавка. Ве молиме имајте на ум дека не можеме да бидеме одговорни за било какви штети предизвика додека инсталирањето на оваа ставка. Валидност : 5 месец 1 компјутер 50g УВ Лепак Може да се примени за 30 парчиња очила ве МОЛИМЕ НЕ го КУПИТЕ, АКО НЕ СТЕ ТЕХНИЧАР. Не користете флуоресцентни светлина, додека сврзување. Флуоресцентни дава исклучување на УВ светлина, доволно за да полека да се излечи лепак. За работа подолго време работат под редовна сијалица, или LED осветлување. Можете дури и може да имаат светла далеку ако треба. Исто така, ако не't имаат УВ светлина, не't заборавајте СОНЦЕТО на еден убав ден, исто така може да се излечи овој лепак. 3 минути и тоа ќе се излечи. Облачно правец дена може да потрае малку подолго.

Основни својства

Тип:
Силиконски Пломби
Број На Модел На:
Tp-2500
Бренд Име:
DUV
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.