.

.

Евтини Деверуша Фустани Долго Под $50 Душо Custom Size Линија Розова Pleated Chiffon

Евтини Деверуша Фустани Долго Под $50 Душо Custom Size Линија Розова Pleated Chiffon

DEN 2543.00
DEN 3633.12
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Како што е меѓународниот превозот услуга, време на испорака и поштенски се разликуваат од различни региони. Ние ви препорачуваме да изберете чипка која е подобро да се прилагоди на големината за да одговара на вашето тело подобро. Како чесен продавачот, ние гарантираме фустан ќе биде 90%-95% исто како и оригиналната слика за да се прикажат . Како чесен продавачот, ние гарантираме фустан ќе биде 90%-95% исто како и оригиналната слика за да се прикажат . Носат Датум : 10. Ние ви препорачуваме да изберете чипка која е подобро да се прилагоди на големината за да одговара на вашето тело подобро. *Само за вас ,Не Пропуштаат!
Белешки : 1. *На Деверуша Фустан Направи многу Згодна во Свадба . Шупливи До Подот Без Пета : Cm/5 Инчи. За Сопствени Направени Фустан, ве молиме да ги пополните формата подолу и да понудат на нас кога ќе го поставите цел. Наддавање е само за облека! Ако сакате accessaries, ве молиме контактирајте со нас! 3. Нема готови било фустан. Половината : См/3 Инчи. Ако сте многу многу строги во боја, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ги нарачате. (со исклучок на превозот обвиненија) се Врати & Размена на Барања Troduct мора да биде unworn и во оригинална состојба, дури и откако се обиде на за одговара и големина. Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност. Наддавање е само за облека! Ако сакате accessaries, ве молиме контактирајте со нас! 3. Природна Висина : Cm/6 Инчи. Нема Враќање : Носи, Миризливи, Измени или без оригинален Бренд&Етикети. Сите се облекуваат треба да се нарачана! Целата сопствени направени процес(од денот ние го добиете вашиот плаќање и мерења) ќе се 10-15 работни дена (Итни налози, освен) . Фустан во Боја( ве Молиме изберете Боја Бр. Пред ставање на ред, ве молиме да ги прочитате сите наши огласи внимателно, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Обично пишуваме ниска цена за да се избегне царинската за вас, но некои земји се многу строги со ова. Висина на високи Потпетици : Cm/7 Инчи.) Може да се врати оваа ставка за целосно враќање на средствата. Колковите : Cm/4 Инчи. *Уникатен возбудува на биста област. Не се вклопуваат за вас(со погрешна големина), квалитетот проблем Нема Враќање : Сопствени-направи Мал или Плус Големина и Направени за да ги Спецификација. Нема готови било фустан. Можете да изберете методи ви се допаѓа кога ќе се направи исплата. Ако сакате 100% точно истите, ве молиме да го прости. Венчаница не вклучува било accessaries како што превези, ракавици, petticoat внатре и така натаму. Ако сакате 100% точно истите, ве молиме да го прости. Ви благодариме за вашиот undertstanding. Нема две токму истата остава во светот. Нема две токму истата остава во светот. Фустанот не вклучува било accessaries како што превези, ракавици, petticoat внатре и така натаму. Овие трошоци не продавачот одговорност.
Евтини Деверуша Фустани Долго Под $50 Душо Custom Size Линија Розова Pleated Chiffon
* Фустан Материјал : Chiffon * Назад Дизајн : Патент , но ако ви се допаѓа Чипка , pls контактирајте ме.

Основни својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Деколте:
Душо
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
EB0509
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Возрасна Група:
Возрасни
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Pleat
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
EVERBEAUTIES
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Стил:
А-Линија
Ткаенини:
Chiffon
Фустани Должина:
Кат Должина
Состојба:
Нови
Облека Нега:
сува чиста
Место на Потекло:
Suzhou,Кина
Is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Тие исто така купуваат со овој производ.