.

.

10PCS Соберат Расклопување Алатка ESD-11 1.5 MM Црни Пинцети За Nintendo Префрлате

10PCS Соберат Расклопување Алатка ESD-11 1.5 MM Црни Пинцети За Nintendo Префрлате

DEN 775.00
DEN 815.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Повратни информации
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Кина Пост : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.
Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.
Гаранција
12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи. Запад Унија,TT.
Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.
3)Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
Враќање Враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.5 mm Статички-Слободен Црна ESD-11 Пинцети Поправка Алатка За Nintendo PS4 Xbox Еден 360 итн.
100% Реална Слика.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Испорака
EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.10pcs Професионални 1.
DHL : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 4 до 5 дена. - Професионална вештина е потребно - Не треба да плаќаат за скапи поправка на надоместокот од страна на поправка себе - Алатки вклучуваат : Пинцети Пинцети : - Модел : ESD-11 Црна Пинцети - Црна - Материјал : Челик - Static-free - Должина на : aprox.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.Ви благодариме за разбирањето!
.
FEDEX : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 дена.43 инчен - Компатибилен за : Прецизност на електронски компоненти Пакет Вклучуваат : 10pcs x ESD-11 Пинцети
Плаќање
1)да ја прифатиме Alipay. Прецизност Електронски Компоненти Уреди Карактеристики : - Сосема Нови, Високо Квалитетни - Целосен сет за поправка алатки за полнење за Nintendo Прекинувач, Момче, (нови) 3 DS /XL/LL, Xbox Еден /S/Елита, PS4 /Pro/Тенок, PS3, PSP, PS Вита и др.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Основни својства

Бренд Име:
eXtremeRate
Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Тие исто така купуваат со овој производ.