.

.

автомобил ac испарувачот серпентина /Core-Испарувачот за ХОНДА ФИТ 1.5 /Акура 2009 - 80211TF0G01 /80211TX9003

автомобил ac испарувачот серпентина /Core-Испарувачот за ХОНДА ФИТ 1.5 /Акура 2009 - 80211TF0G01 /80211TX9003

DEN 1872.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ве молиме изберете ЕМС изразат така може да ви помогне да го расчисти царинската лесно. Објектот на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ испратени. Може исто така да треба да splice конекторот. Ќе прогласи ДОЛАРИ 50 на превозот фактура да помогне во намалување на царинската такса кога не добиле посебни барање од вас.
Answer : ___________________________ Note :
Почитувани, доколку вашата адреса за испорака или пост код е во далечинскиот област во DHL веб-сајт, вие ќе бидете информирани за плати како далечински област цена да DHL Компанија или треба да се промени уште една нова адреса!
Сакате да знаете ве молам отворете го следниот линк :
Сакате да знаете ве молам отворете го следниот линк :
. : EV1843 FP Глобалната Делови Дистрибутери : 4712034 NAPA : 288939 NAPA : TEM288939 Oreilly Авто Делови : 44039 Trad Автомобилската : E860
Слики како што е прикажано подолу :
Гуангжу weixing авто делови co. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Се наоѓа во предниот дел на системот, AC компресор е една од двете junctions кои се одвојат висок притисок и низок притисок страни на климатизација систем. Да Драги Бразил Купувачот :
Ве молиме коментар CPF Број по плаќање во готово.,ltd ,беше специјалист во авто ac монтирање над 20 години.Сите компресори се фабрика директни снабдување со ниска цена и стабилен квалитет. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.Имаме над 1000 модел компресори.И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Главна компонента во AC систем кој е во споредба со срцето на човечкото тело, A/C компресор.
автомобил ac испарувачот серпентина /Core-Испарувачот за ХОНДА ФИТ 1. Тоа може да бара употреба на OE колектор како тоа е поголемиот дел од времето не се вклучени.: Акура/Хонда : 80211 TF0 G01 Акура/Хонда : 80211 TX9003 Autocomp Технологии : 50939834 Компресор Работи : 773277 Четири годишни времиња : 44039 Глобалниот Воздух Inc.Доста често се одредени возила може да има два различни делови за истата апликација за да се осигура дека вие сте добивање на точни дел за вашето возило ќе треба да ни ги испратите на дел броеви од оригиналниот дел се монтира на вашето возило. Ви благодарам многу за вашиот љубезно соработуваат. Се работи во затворена јамка систем, AC компресор се базира на ладилни од испарувачот во низок притисок страна, облоги и турка на кондензаторот во висок притисок страна на системот.5 L Weixing Предмет : :WXE0030 Година Модел : 2009 - ОЕМ Бр. Локалните обичаи плаќање даноци или не се вклучени во производите цена.5 2009 - 80211 TF0 G01 /80211 TX9003
Опис на производот : Автомобил Модел:ХОНДА ФИТ 1. Главната функција на А/В компресор е да се контролира и регулира протокот на ладилни целиот систем.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас.

Основни својства

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,Кондензатори & Испарувачи
Година:
2009-
Име На Модел:
WXE0030
Објектот Тежина:
4kg
Бренд Име:
WNRLN
Автомобил модел:
ХОНДА ФИТ 1.5 L /Акура
ОЕМ Бр.:
80211TF0G01 /80211TX9003
Автомобил Производител:
Хонда

Тие исто така купуваат со овој производ.