.

.

Врежана Телефон Паричникот Кожа Случаи За Леново A7010 / K4 Забелешка 7010 Покрие Флип Карта Сопствениците Funda Coque За Леново A7010 случај

Врежана Телефон Паричникот Кожа Случаи За Леново A7010 / K4 Забелешка 7010 Покрие Флип Карта Сопствениците Funda

DEN 211.00
DEN 239.52
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Врежана Телефон Паричникот Кожа Случаи За Леново A7010 / K4 Забелешка 7010 Покрие Флип Карта Сопствениците Funda Coque За Леново A7010 случај
Функција & Feature
1.100% сосема нов и имаат добар квалитет.
2.Заштита на вашиот телефон од Гребење, Прашина, Валкани, Оштетени ект во секојдневна употреба,анти-лизга.
3.Одржување на вашиот телефон чисти и во добра гледа , повеќе модерен и нов за долго време.
4.Beautifying и прилагодување на вашиот мобилен телефон , Класичен дизајн.
5.Висок квалитет на материјалите дава високо-обезбедени заштита.

Основни својства

Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен,Потпирач
Карактеристики:
Врежана Телефон Паричникот Кожа Случаи
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
KAILYON
Големина:
For Lenovo A7010 case
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Функција:
Целосна Заштита На Покрие Со Магнетни Тока Мобилен Телефон Случај
Тип:
Случај

Тие исто така купуваат со овој производ.