.

.

1 Компјутер Pinksee Имитација Бисери Акрилик Срцето Pendant Бисери Ѓердан За Деца Девојки Мода Накит Партија Подароци

1 Компјутер Pinksee Имитација Бисери Акрилик Срцето Pendant Бисери Ѓердан За Деца Девојки Мода Накит Партија

DEN 65.00
DEN 80.16
-19 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Можете поддршка Пад на Превозот? Како да го направите тоа?
Yes (да).Ние брод на светот.80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15.
Враќање
1.
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $200 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.
Производство Опис :
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет.
Подолу е стандард превозот време резиме, Канада се повеќе време да пристигне, обично од 30 дена повеќе. Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3. Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите. Предмет тип : Pendant Ѓердан
Материјал : ABS Пластика
Бои : 7 Бои Количина : 1 Компјутер ѓердан Должина : 23cm.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати. Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings. Се надевам дека ќе може да се разбере.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $200 и тоа трае околу 15-45 дена пристигнат, Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 40-60 дена. Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени во 7 дена најмногу.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3.
Превозот
1.Ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена. ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
Q & A
1. Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден).
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас. Сите слики се вистински ?
Yes (да). Еластична Пакет се Вклучени : 1 Pc Ѓердан Забелешка : Било прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Pinksee
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Цвет
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Девојки
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Повод:
Годишнината/ Ангажирање/ Подарок/ Партија/ Свадбата
Точка име :
ѓердан за деца
Материјал:
ABS
Пол:
Девојки
боја:
7 Бои
Нови:
Акрилик Бисери Ѓердан Pendant
жешка:
накит додатоци
клучен збор:
Bijoux Femme
копче:
collares

Тие исто така купуваат со овој производ.