.

.

Esky 2.4 GHz приемник 003665 4in1 2.4 G Мешавина жиро Контролер TX 2.4 G

Esky 2.4 GHz приемник 003665 4in1 2.4 G Мешавина жиро Контролер TX 2.4 G

DEN 1761.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис
Опис
Esky 2.4 GHz приемник 003665 4in1 2.4 G Мешавина Контролер
имаме и други Esky хеликоптер делови за продаде исто така,ако треба ,ве молиме контактирајте со нас во полето за пораки,ви благодарам.
Политика за испорака
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).
Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса. Ние не можеме да ја промените Превозот Адреса штом се изврши плаќањето.
Се враќа
Сите се враќа и размена се предмет на 10% restocking такса (настрана од изберете потврдена дефекти). Тоа значи дека ако сакаат да се здобијат со наплата се должи на купувачите каење или да се вратат целосно функционална ставка за наплата, 10% restocking надоместок ќе бидат одземени од наплата вкупно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи на враќање. Следење на информации за враќање пратката треба да им се обезбеди на друг начин враќањето нема да биде одбиена.
Враќање објектот треба да биде во сосема нов и неискористени состојба со својот полн пакување испратени до нашето враќање адреса. Враќање објект ќе бидат внимателно прегледани пред да се испрати наплата.

Основни својства

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Бренд Име:
RCMOY
MPN:
не се применува
UPC:
Не се применува,не се применуваат

Тие исто така купуваат со овој производ.