.

.

64 Бои Лажни Помине Уметност Екранот Се Направи До Алатки За Нокти Пракса Помине Совети Полски Декорација Гел Лак Екранот Боја Шема

64 Бои Лажни Помине Уметност Екранот Се Направи До Алатки За Нокти Пракса Помине Совети Полски Декорација Гел

DEN 65.76

Од стоката
Достапно е за нарачката


64 Бои Шема Помине Уметност полски УВ Гел Акрилик Екранот Палета Совети ЈАСНО Сосема Нов & Висок квалитет. Совршен за професионални или лични употреба Може да биде обоен или airbrushed ви Овозможи да се прикаже помине уметност дизајн, и полски боја се Идеални за пракса, демо и прикажување Јасно помине уметност / колор дисплеј pallette (64 совети). Добро за изложен вашиот бои / помине уметност дизајн на движење или во салон. Пакет се Вклучени : 1 x Помине Совети Екран на Табелата. Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Noraml очекувано време на испорака : САД со 25-35 работни дена со нормален воздух mail велика БРИТАНИЈА/ Канада/ Австралија со 25-35 работни дена Европа 30-40 работни дена Русија 45-65 работни дена Бразил/ Јужна Америка 45-65 работни дена Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купување. Политика на враќање : да ја прифатиме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и прибор за Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни својства

Тип На Објект:
Лак
НЕТО-WT.:
6ml
Број На Модел На:
159
Состојка:
Пластични
Количина:
64
Бренд Име:
Уметноста lalic
НЕТО-WT.:
43 g

Тие исто така купуваат со овој производ.