.

.

MissCyCy Година Нови Панк Стил Капка Earring Женски Златна Боја Метал Мат Круг Очекување Обетки Мода Накит

MissCyCy Година Нови Панк Стил Капка Earring Женски Златна Боја Метал Мат Круг Очекување Обетки Мода Накит

DEN 36.00
DEN 48.96
-26 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1 Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. 2 Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
1 Пристигнување Време
Кина пост воздух mail : за 15-40 работни дена да пристигне
DHL/UPS / DHL : околу 3-8 работни дена да пристигне
EMS : за 4-10 работни дена да пристигне
2 Царина
Обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе се според вашето барање, колку што е можно да се справи со стоката.
Секој производ што ќе се користат специјални OPP вреќа пакување. Кога испраќање на стоки, ние ќе им даде на стоки спакувани во слој од пена подлога. Потоа го стави во посебна кутија. Па ве молиме немојте да се грижите, вашата стока ќе биде безбедно да се дојде. (освен за посебни случаи)
Вашето мислење е навистина многу важно за нас, задоволството на клиентите е целта ние ги извршуваат. Ако имате она што не се задоволни за стоки, ве молиме да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Па кога ќе ја прими стоката, ве молиме да ни даде на пет-ѕвезда повратни информации.
Ако стоката се појави на не-вештачки штета, како што се квалитетот проблем, ве молиме потврдете по примањето во контакт со нас. Ние ќе ги провери проблем, слободно за испраќање на стоки за вас.

Основни својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ASD4578
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MissCyCy
Метали Тип:
Злато Позлатен

Тие исто така купуваат со овој производ.