.

.

бесплатен превозот beaded свадба цвет салфетка прстен, салфетка носителот, декорација салфетка прстен

бесплатен превозот beaded свадба цвет салфетка прстен, салфетка носителот, декорација салфетка прстен

DEN 1057.00
DEN 1243.20
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : акрилик монистра/нерѓосувачки ;
Бои : златен/сребрена/црвена/портокал/виолетово/сино/etc
Големина : dia4.2cm/4.5 cm/5.5 cm;
Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;
Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;
Еден примерок е слободен без изразат цена :

Основни својства

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Бренд Име:
quaeas
Број На Модел На:
Qn17120501
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Акрилик
Број На Модел На:
Qn17120501
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
dia 4.2/4.5/5.5cm
боја:
злато/сребрена/црвена/сино/etc
Многу бои:
Акрилик
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.