.

.

Заковки colete masculino мажите вест облека camiseta tirantes hombre персоналните пејач танцова сцена улица ѕвезда стил се облекуваат црна

Заковки colete masculino мажите вест облека camiseta tirantes hombre персоналните пејач танцова сцена улица ѕвезда

DEN 2533.00
DEN 2784.00
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
a244
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Двоен-гради
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пополнување:
Памук

Тие исто така купуваат со овој производ.