.

.

1PC се Продава одделно Модул 4 PA20 Bore27 1#2#3#4#5#6#7#8# Involute Опрема Секачи M4

1PC се Продава одделно Модул 4 PA20 Bore27 12345678 Involute Опрема Секачи M4

DEN 1146.72

Од стоката
Достапно е за нарачката

имајте на ум! имајте на ум! имајте на ум!Се продава одделно, не осум групи! ве молиме изберете : 1# 2# 3# 4# 5# 6# 7# 8# притисок агол 20 степен, Надвор Кол : 80mm
Внатрешниот Понесе : 27 мм Материјал : ХСС М4 Секој обид за 1 PC

Основни својства

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
Секачи
is_customized:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.