.

.

Shineliang Голем Круг Клип обетки за жените Клип на уво без пирсинг не дупка мода црна накит женски девојка Класичен

Shineliang Голем Круг Клип обетки за жените Клип на уво без пирсинг не дупка мода црна накит женски девојка Класичен

DEN 81.00
DEN 100.32
-19 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Шопинг Белешки Транспорт методи и карактеристики : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Поддршка на домашните логистика информации за следење. По пристигнувањето на странска логистика информации не поддржува следење. Транспорт предности. евтини цена. Недостатоци. Транспорт е малку бавен. Одржување : Цинк легура материјал, позлатени сребро позлата процес. Лесно да се оксидираат. Да се избегне контакт со вода/пот/хемикалии (парфем, итн.) Ако се оксидира. Може да се чистат со користење на паста за заби/оцет. (Лето внимание за да ги пот. Морска вода.) Бледнее време и одржување. Лични фигура. Степен на триење е поврзана. Да се чува на суво, запечатени средина. Cid) : Квалитетни прашања. Ве молиме контактирајте со нас. Гарантирано задоволство на клиентите програма.
3672 новопримените не Постојат прободен уши, пирс уши да се носат. Висок квалитет на метал, издржлив и не ќе бидат деформирани, дебели позлата, злато има направено боја задржување третман, боја подолго. Чистење плоштадот жица уво јамка дијаметар од 2 mm дијаметар Пријателски совети. Обетки метал. Еластична. Можете да се обидете да се прилагоди на стегање. Дебел уво. Правилно истегнување. Долго се носат. И јас не се чувствувам болка. Уво клип носи метод.

Основни својства

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
QQ-32
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
shineliang
Материјал:
Метал
Стил:
европа и америка
Принципот:
Клипот на увото
Earring дебелина:
2 mm
боја:
Црна
Пакување:
Балон филм / ПП торба
Видот на Превозот:
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус / бесплатен превозот
Поддршка на режимот на транспорт:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / ePacket / EMS / DHL
Карактеристично:
Можете да го носат без пункција
информирање:
Бела перница не може да се отстрани
Големина:
30ММ/40MM/50ММ/60MM/70MM/80MM/90MM/100MM/65MM

Тие исто така купуваат со овој производ.