.

.

STARPAD За Suzuki GT125-5 / -5C метар линија код табела линија диск кочница тапан бесплатен превозот

STARPAD За Suzuki GT125-5 / -5C метар линија код табела линија диск кочница тапан бесплатен превозот

DEN 864.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Благодарам многу. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Или изборот ЕМС или другите. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. По двете тебе и мене потврди проблеми.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ви благодарам многу. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Или испратете уште една нова една за да ви. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Уживајте во вашата шопинг. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Основни својства

Специјални Функции:
Код на табела линија
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.