.

.

1PC Жените Дама Капчиња Крстот Дизајн Turban Плетени Глава Заврши Hairband Зима Уво Потоплите Headband Коса Бенд Додатоци

1PC Жените Дама Капчиња Крстот Дизајн Turban Плетени Глава Заврши Hairband Зима Уво Потоплите Headband Коса Бенд

DEN 104.00
DEN 136.32
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Драги Пријатели На :
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно!
Количина : 1 PC
Квалитет : Со Висок Квалитет
Стил : Мода
Материјал : Плетени
Тип : Коса Додатоци
Модел : Венчиња
Пол : Жените
Боја : Солидна Боја
Облик : Crossover
Answer : ___________________________ Note :
Поради осветлување причини, производ бои и слики може да варираат.
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Превозот : САД : 10 - 35days.
Велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена.
Бразил Чиле и Русија : 40-70 дена.
Други земји : 15-55 дена.
Тоа може да биде подолг. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$.Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место !Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите)ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот.
Повратните информации :
Вашиот коментар е многу важно за нашата продавница,доколку сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари, ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа :
Ако предмети оштетени или во транзит, немојте да се грижите, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас,ние ќе им даде надомест на штета.ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние сме подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас,однапред ви благодариме,нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота) Пекинг Време Ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.

Основни својства

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
LNRRABC
Материјал:
Акрилик
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
Headwear
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Слатка Цврсти
Количина:
1pc
боја:
Вино,Беж,Црна,Гери,Кафе,Сина

Тие исто така купуваат со овој производ.