.

.

Боинг 747-400 QANTAS 1:150 B747 45-47CM Легура авиони модел Колекција модел Играчки, Подароци Слободни изразат EMS/DHL/Испорака

Боинг 747-400 QANTAS 1:150 B747 45-47CM Легура авиони модел Колекција модел Играчки, Подароци Слободни изразат

DEN 5903.00
DEN 9838.56
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1 : 150 Боинг 747-400 QANTAS B747 45-47 CM Легура авиони модел Колекција модел Играчки, Подароци Слободни изразат EMS/DHL/Испорака
Објектот описи : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности. За модел авион ентузијасти,тоа може да биде вреден collectable. Може да се користи овој модел да се вежба за деца и возрасни способноста за правење на авиони модел Висока practicability,тоа може да се користи како дома декор,го стави на клупата,додавајќи задоволство за вашиот секојдневен живот. Овој авион модел минијатури на авион. Најдобриот подарок за вашите деца или пријатели Материјал : Авион : Легури Моделот на Држачот : Пластични Носот - Опашка : прибл. 160mm / 6.30 инчен Wingtip Преку : прибл. 140mm / 5.5 инчен Напомена : - ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење. - Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање. Пакет се Вклучени : 1x Метал Авиони Модел 1x Модел Носителот 1x Кутија

Основни својства

Количината на Предмети во Собата:
20
Возраст Опсег:
> 6 години
Тип:
Модел Авиони На Авионот
Тема:
Авионите
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
JYSE
Материјал:
Метал
Предупредување:
играчки за деца
Скала:
1
Број На Модел На:
деца играчки

Тие исто така купуваат со овој производ.