.

.

Новите 7 Таблет За Vmaxx Луна C704 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

Новите 7 Таблет За Vmaxx Луна C704 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

DEN 655.00
DEN 720.00
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Новите 7" Таблет За Vmaxx Луна C704 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За Vmaxx Луна C704
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Различни производствени серии. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.

Основни својства

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Луна C704
Бренд Име:
HengChu
Компатибилен Бренд:
За Vmaxx
Големина:
189*112mm

Тие исто така купуваат со овој производ.