.

.

120 компјутери Гроздобер Шарм Хороскопски дванаесет соѕвездија знак Pendant Антички сребрен Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

120 компјутери Гроздобер Шарм Хороскопски дванаесет соѕвездија знак Pendant Антички сребрен Одговара Нараквици

DEN 438.00
DEN 600.00
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. pls waitting трпеливо.039 инчен
Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 48 часа по исплата потврди. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Ние ја прифати кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay
онлајн и така натаму . Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. Converison 1inch=25. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит.
Деталите
Нема.

Основни својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
крило
боја:
Антички сребрен, антички бронза, злато
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
1mm@
Големина:
мм
Висат дупка:
2 mm
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.