.

.

Полиуретански ОН 67*77*6 67x77x6 70*80*6 70x80x6 У Чаша Усна Цилиндар Клипот Хидраулични Ротари Вратило Род Прстен Заптивка Wiper Нафта Печат

Полиуретански ОН 67*77*6 67x77x6 70*80*6 70x80x6 У Чаша Усна Цилиндар Клипот Хидраулични Ротари Вратило Род Прстен

DEN 367.00
DEN 367.20
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
Полиуретански ОН 67*77*6 67x77x6 70*80*6 70x80x6 У Чаша Усна Цилиндар Клипот Хидраулични Ротари Вратило Род Прстен Заптивка Wiper Нафта Печат

Основни својства

Големина:
6Pcs 67x77x6, 6Pcs 70x80x6
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
ОН 67x77x6 70x80x6
Обликот:
линискиот заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Тие исто така купуваат со овој производ.