.

.

925 Фунта сребрена капка earring кука earring зелена сина роза црвена боја парична казна жените накит бесплатен превозот

925 Фунта сребрена капка earring кука earring зелена сина роза црвена боја парична казна жените накит бесплатен

DEN 1344.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


925 sterling silver со кубни циркон капка earring
ps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 10-35$ повеќе
Ставање Наредби& Плаќања :
Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
За Превозот :
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 10-60 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во рок од 1 дена од денот на пристигнувањето.објектот треба да биде во неговата оригинална состојба во origindal пакет .100% наплата за продажба цена.превозот и осигурување не се враќа.

Основни својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Certificate Type:
ЦВА
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Цирконот
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
miyi

Тие исто така купуваат со овој производ.