.

.

Сребрена боја Облека закачалка нерѓосувачки челик една кука облека кука грб куки закачалки ѕид помине Само 10pcs бесплатен превозот

Сребрена боја Облека закачалка нерѓосувачки челик една кука облека кука грб куки закачалки ѕид помине Само 10pcs

DEN 912.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Сребрена боја Облека закачалка нерѓосувачки челик една кука облека кука грб куки закачалки ѕид помине Само
Спецификации :
Име : една кука
Тежина : 24g/еез
Големина на : 50*29mm
Дебелина : 3.0 mm
Пакување : 10pcs/торба
Answer : ___________________________ Note : оваа ставка има 2 големини,секоја големина има 2 различна дебелина,ве молиме изберете ја точната големина!
На овој линк е за мали димензии 3.0 mm дебелина

Основни својства

Тип:
Облека Куките
Лепливоста Метод:
ноктите
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
10122+10720
Број на куките:
1-3
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Големина:
Small size
Нето тежина:
24g
Должина:
50mm
Устата Ширина:
29mm
Дебелина:
3.0 mm
ОЕМ:
Yes
додаток:
Вклучувајќи
Површина Заврши:
Бранеа сребро.
Име на производ:
еден грб кука

Тие исто така купуваат со овој производ.