.

.

Непослушен Бетмен Логото Автомобил Цигара Ласерски Проектор Дух Сенка Декоративни Атмосфера Купола Кров LED Светло #B0217

Непослушен Бетмен Логото Автомобил Цигара Ласерски Проектор Дух Сенка Декоративни Атмосфера Купола Кров LED Светло

DEN 959.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Пакет Се Вклучени :
1 x Непослушен Бетмен Логото Цигара Проектор LED Светло Со USB Полнење Порта
Ако сакате повеќе Променливи Логоа ,PLZ
Опис :
Plug and Play
Погонски Напон : од 12-24 V
Излезен Напон : 5 V
Излезна Струја : 2.1 A
Излезна моќност : 3 W
Оперативен температура : -40~105
Димензии : Должина(25cm) Дијаметар(2.3 см)
Карактеристики :
Со USB Полнење Порта,може да обезбеди полнење на Мобилен телефон, таблет компјутер, игра машина, GPS навигација и повеќето преносни мобилни терминали.
Вистински Кри ПРЕДВОДЕНА од внатре.
Супер Светло. Може да се користи како проектор или како читање светлина.
Логото промена лесно!
За да го користите овој проектор како читање светлината, за да се отстрани филмот носителот од главата цилиндар.
5 Минути Сијалица заштита IC инсталиран.(Трепка 3 пати и да го исклучи, откако се сврте за 5 минути).
Забелешки :
Ние исто така, обезбеди Прилагодено Лого Услуга,Повеќе детали Pls

Основни својства

Тип На Објект:
запалка приклучок за
Објектот Ширина:
2.3cm
Бренд Име:
Le petit, Сара
Материјал Тип:
LED
Објектот Висина:
2.3cm
Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
B0217
Објектот Должина:
25cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
Декоративни Атмосфера Светла
ОДГОВАРА ЗА:
Сите автомобили
логото:
Непослушен Бетмен

Тие исто така купуваат со овој производ.