.

.

WZY569 Интелигенција РК Резервоарот Автомобил Камион Робот шасија 393mm*206mm*84mm CNC Легура тело+4 Пластични песни + 4 Моторс

WZY569 Интелигенција РК Резервоарот Автомобил Камион Робот шасија 393mm*206mm*84mm CNC Легура тело+4 Пластични

DEN 6335.00
DEN 7632.00
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики :
Ова тенк шасија, телото и опрема воз и независна суспензија систем се CNC метал. нежна и убава, силна стабилност, со 4 силна моќни мотори. Резервоарот може да се движи наназад, свртете лево свртување десно, кругови, непречено функционирање, работи правилно.
На подвозјето со независно потпирање шок апсорпција систем во исто време, да го направите тоа се кандидира на нерамна патот површината, лесно може да се справи со трупот на авионот средно обврзува управен опрема устата инсталирате волан опрема и широк рамен шасија платформа се обезбеди доволно простор за инсталација.
Производ параметри :
Општи големина : 393mm*206mm*84mm (должина * ширина * висина)
Оперативен напон : 6 до 12 V(12 V брзина 350 ВРТЕЖИ во минута)
Пакет Листата :
1 x Tank569 резервоарот шасија колекции со 4 моторс
Забелешка : Овој модел доаѓа во делови и ќе треба собранието со youself.

Основни својства

Предупредување:
> 14 години
Далечинска Контрола:
Yes
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Димензии:
N/A
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Кина
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Пол:
Момчиња
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Роботи

Тие исто така купуваат со овој производ.