.

.

Креативни Силикони Торта Мувла DIY сладолед, Чоколадо Калап Сапун Силиконски Калап 3D Риба Коски Мраз Фах Cupcake Bakeware Печење IT037

Креативни Силикони Торта Мувла DIY сладолед, Чоколадо Калап Сапун Силиконски Калап 3D Риба Коски Мраз Фах Cupcake

DEN 146.00
DEN 153.60
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Креативни Силикони Торта Мувла DIY сладолед, Чоколадо Калап Сапун Силиконски Калапи 3 D Риба Коски Мраз Фах Cupcake Bakeware Печење IT037
Силиконски Модел : IT036
Силиконски Големина : 20*11*2 CM
Силиконски Тежина : 65 G
Пакување : OPP
Тип : Торта Алатки
Материјал : Силикон
Функција : Еко-Пријателски
Сертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGS
Торта Алатки Тип : Габи,
Број на модел : IT036
Материјал : Храна Одделение Силиконски
Боја : објектот боја автоматски ќе испрати
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : - 40 centigrade на+210 centigrade

Основни својства

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,ОД FDA,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
IT037

Тие исто така купуваат со овој производ.