.

.

12pcs Експлозија на ѕвезда балони Роденден на свеченото отворање Свадба декорација Вода капка конус Фолија балони Партија Материјали

12pcs Експлозија на ѕвезда балони Роденден на свеченото отворање Свадба декорација Вода капка конус Фолија балони

DEN 143.00
DEN 216.00
-34 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


добредојдовте во мојата продавница
Гарантира 100% ,сликата е иста како и нашите производи
Опис :
Производи име : Експлодира ѕвезда балон
Материјал : Гравури
големина : 50x13 cm / парче x 12 парче
Пакување : 12pcs/opp Вреќа
Answer : ___________________________ Note : експлодира ѕвезди се комбинирани со 12 балони. (12pcs/група)

Основни својства

Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Свадба,Големиот Настан,Роденден
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Бренд Име:
CHLEZI
Број на Компјутери:
12pcs
Обликот Стил:
Лента
Број На Модел На:
CHLEZI-171207
Класификација:
Ballon
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.