.

.

Нерѓосувачки Челик Watchband Брзо Ослободување на Рака за Huawei Види 2 Камче Време Круг 20mm Бредли часовник ја врвката за околу Бенд Хривнија

Нерѓосувачки Челик Watchband Брзо Ослободување на Рака за Huawei Види 2 Камче Време Круг 20mm Бредли часовник

DEN 527.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

20mm Нерѓосувачки Челик Watch Band + Брзо Ослободување Игли за Песочни Време Круг 20mm, за Huawei Види 2, за Бредли Часовници БЕЛЕШКИ : НЕ се компатибилни со Huawei Види 1 (1 Генералот)!!! 4 Бои : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро ЦРНОТО ЗЛАТО се ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО СРЕБРО Спецификација : - Ширина : 20mm Должина (Тока Затворена) : 6.9" (175mm) - Материјал : 3 Покажувачот на исклучителна од не ' рѓосувачки челик - Со виткање затворач тока (Двојно Push Button), здрав и никогаш не падне - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб Компатибилен со : - за Песочни Време Круг 20mm - за Huawei Види 2 - за Бредли Часовници Како да се Користи Види Алатка : 1. ДА се ОТСТРАНИ ЛИНК : ве Молиме да го користите "Круг во Облик на" крај на се види алатка да им помогнам "Јама" крајот на pin-от (Или од страна на "Arrow" насока). Ако тоа се уште е тешко да се движи pin, држете го види алатка цврсто со посочувањето на "Јама" крајот на pin-от, и да се обидат да го користат чекан или други алатки слично да затропа на "Вилушка во облик на" крај на се види алатка, тогаш pin ќе се пресели надвор. 2. ДА се СТАВИ НА ЛИНКОТ : ве Молиме да се стави на pin-от во врска дупка (предвид насока), и "ПРИТИСНЕТЕ" тоа лесно од страна на средниот дел на види алатка, се додека тоа е уште. Забелешки : - Само watchband да го продаде, го види прикажани на слика НЕ е вклучен! Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 2 x Брзо Ослободување Пролет Барови

Основни својства

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Виткање Тока Push Button
Број На Модел На:
за Песочни Време Круг 20mm
Бендот Должина:
И 17,5 см

Тие исто така купуваат со овој производ.