.

.

ХТ-312 Оптички Лизгачот, Оптички Железница Превозникот 60mm x 25мм

ХТ-312 Оптички Лизгачот, Оптички Железница Превозникот 60mm x 25мм

DEN 2543.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

L×W 60×25мм Тежина
25g
Конкурентна стока
PDV нуди висока прецизност електрични платформа, висока прецизност прирачник платформа, оптички плоча, микроскоп заграда, долги работни растојание цел, микроскоп осветлување извор, оптички клупата производи за лабораториска светлина на патот за градење.
ние ќе ви обезбедиме одлична услуга и конкурентна цена за вас, ние се очекува да стане вашиот долгорочен партнер во Кина.
Производ карактеристики
Нова изградба на нови технологии;
Клучот индекс има до меѓународно ниво на слични производи од строго инспекција ;
Професионални R & D тим да ги исполни вашите индивидуални потреби.

Основни својства

Водич Ширина или Дијаметар:
60mm x 25мм
Број На Модел На:
ХТ-312

Тие исто така купуваат со овој производ.