.

.

За Samsung Галакси S8 Плус S8 Телефон Случај Круна Сјајот Течни Мека TPU Случаи за S8plus Fundas Назад Опфаќа Coque со Синџир

За Samsung Галакси S8 Плус S8 Телефон Случај Круна Сјајот Течни Мека TPU Случаи за S8plus Fundas Назад Опфаќа

DEN 239.00
DEN 299.04
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

modname=ckeditor За Samsung Галакси S8 Плус S8 Телефон Случај Круна Сјајот Течни Мека TPU Случаи за S8plus Fundas Назад Опфаќа Coque со Синџир
Компатибилен модел на телефон : За Samsung Галакси S8 / S8 плус
.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.
2.Ако по 60 дена(Бразил 90days) си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас.
3.Ве молиме не го направи спорови во рок од 60 дена, Ние не прифаќаме никакви спорови за погрешен следење meassage.
4.продавачот за испорака Метод, не е песна, ако сакате песна,ве молиме изберете друга превозот метод.
5.Слика покажуваат како и За iphone
Слики за повикување само, за сите на вистински модел ќе преовладува, ако треба физички слики, ве молиме да контактирате со услуга за

Основни својства

Материјал:
За Галакси S8, За Галакси S8 Плус
Бренд Име:
KERTLIYCDA
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Галакси S8 Плус
дизајн:
Симпатична
Големина:
For Samsung Galaxy S8 / S8 plus
Карактеристики:
гем Царска круна Силиконска Маска случај

Тие исто така купуваат со овој производ.