.

.

Тексас Ручек Торба Дете Бенто Кутија Изолирана Пакет Пикник Пијат Храната Термички Мраз Во Ладилникот Слободно Додатоци Материјали Производ

Тексас Ручек Торба Дете Бенто Кутија Изолирана Пакет Пикник Пијат Храната Термички Мраз Во Ладилникот Слободно

DEN 180.00
DEN 256.80
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


[Име] : Ручек Кулер Торба
[Боја] : Тексас
[Size 1] : 22 x 19 14.5 x cm(8.668 инчен x 7.486 инчен x 5.713 инчи)
[Size 2] : 25 x 20cm(9.85 инчен x 7.88 инчи)
[Големина 3] : 22.5 x 19.5 x 16cm(8.865 инчен x 7.683 инчен x 6.304 инчи)
[Size 4] : 23 x 20 x 14cm(9.062 инчен x 7.88 инчен x 5.516 инчи)
[Големина 5] : 21 x 15 x 13.5 cm(8.274 инчен x 5.91 инчен x 5.319 инчи)
[Size 6] : 23 x 18 x 16cm(9.062 инчен x 7.092 инчен x 6.304 инчи)
[Size 7] : 23 x 17.5 x 14cm(9.062 инчен x 6.895 инчен x 5.516 инчи)
[Size 8] : x 16.5 16.5 x 14cm(6.501 инчен x 6.501 инчен x 5.516 инчи)
[Големина 9] : 26 x 20 x 12cm(10.244 инчен x 7.88 инчен x 4.728 инчи)
[Големина 10] : 27 x 7.5 cm(10.638 инчен x 2.955 инчи)

Основни својства

Број На Модел На:
544687
Бренд Име:
Mihawk
Тип:
4 Лица
Материјал:
Тексас
боја:
Тексас
Објектот:
термо торба,ручек кеси за жените,ручек кутија топлинска,ладење кутија
Item2:
Mummy торба ,Бебе шише кулер, Пиво кулер
item3:
преносни кулер,големи кулер кеси,торба,чанта

Тие исто така купуваат со овој производ.