.

.

Мотоцикл Нова Предна Вилушка Чувари Прашина Заштита за CR125R CR250R CRF250R CRF450R CRF250X CRF450X Dirt Bike

Мотоцикл Нова Предна Вилушка Чувари Прашина Заштита за CR125R CR250R CRF250R CRF450R CRF250X CRF450X Dirt Bike

DEN 454.00
DEN 528.00
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

100% Сосема Нова Боја : Како На Слики
Цената за еден пар
Лесно Да Се Инсталира
Одговара За Хонда :
ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНА CR125 R/250 R
2004-2014 CRF250 R/250 X
2004-2014 CRF450 R/450 X
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Основни својства

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
503-2
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.18kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Тие исто така купуваат со овој производ.