.

.

Висок квалитет на работната маса светилка PDOK-6 кревет-осветлување пијано светилка око за заштита dimmer led читање светлина со флексибилни мека род

Висок квалитет на работната маса светилка PDOK-6 кревет-осветлување пијано светилка око за заштита dimmer led

DEN 2225.00
DEN 2342.40
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Висок квалитет PDOK led десктоп табела светилка desklamp кревет-осветлување пијано светилка око за заштита led Dimmer читање светлина со flexiable мека род Опис : Бренд : PDOK Дел број : OK (ок)-6 Десктоп тип Работен напон : безбедно напон : DC12 V. Текст votage : 100-240 V Моќ должина на кабел : 1m. Power plug : Две рамни oins приклучок ( A конвертор Евра за приклучок (4.0 mm) или Британската приклучок може да се обезбеди ако го бараат тоа од страна на порака кога цел е потврдено. ) Моќ : 4-5 W Светлосен извор : 63pcs led Боја температура : 5500-6500k, Dimmer Светилка главата димензија : 122 x165mm Мека род : метал мека род lenght е 400mm. Светилка база дијаметар : 160mm Боја : бела или црна Сенка : жолта нијанса и бела сенка за вашиот избор .ве молиме оставете порака за она што боја не ви треба , ако не и ние ќе ви испратиме бела сенка. Пакување : кутија пакет. димензија : 310x120x175mm
детали за производот

Основни својства

Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум,ABS
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PDOK-6
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Бренд Име:
JIAKMJ
боја:
Црна, Бела

Тие исто така купуваат со овој производ.