.

.

Замена Голи Светилка POA-LMP67 за SANYO PLC-XP50 / PLC-XP50L / PLC-XP55 / PLC-XP55L

Замена Голи Светилка POA-LMP67 за SANYO PLC-XP50 / PLC-XP50L / PLC-XP55 / PLC-XP55L

DEN 2006.00
DEN 2112.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Светилка/Фитил producted со наша фабрика. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.Со солиден квалитет и висока осветленост ,и долг живот време . Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка.
Плаќањето ќе враќање на парите на купувачот.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Превозот на товар го носат од страна на купувачот.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Гаранцијата не опфаќа нормално оштетувања или дефекти предизвикани од несоодветна инсталација или употреба на производот во било начин, освен што се наменети и наведени од страна на производителот .Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори.За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн.
Светилки собрание го следат стандардни податоци.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.Сега,имаме нашата фабрика,обезбедуваат солидна производи со ефективни цени.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години.Домување
Некои од снабдувачите ќе се користи вториот раце домување за светилка модул.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.
Напомена :
1.
На цемент е многу важно за светилки.
Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши. 12/24/36 кутии во 1 картон.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН. Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот. На следење на број, ќе бидат доставени до купувачот на интернет во време. Светилки avialable во Компатибилни и Оригинални,Гола Сијалица или Светилка со Домување.
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете.
Компанијата Информации
Гуангжу Inmoul Електронски Technology Co.

Основни својства

Број На Модел На:
POA-LMP67
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални
сертификација:
CCC
Карактеристики:
Замена Голи Светилка

Тие исто така купуваат со овој производ.