.

.

Нови топло ќебе Нежно Ќебе од кревет Корални Руно Топло Фрли Ќебиња ќебе за патување без етикета

Нови топло ќебе Нежно Ќебе од кревет Корални Руно Топло Фрли Ќебиња ќебе за патување без етикета

DEN 718.00
DEN 815.52
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ве молиме имајте во предвид дека : Ова е ќебе на странски бренд,
па ние продажба без етикета,
ако ти е гајле дека,ве молиме да не't плати тоа.
Ви благодариме
И ова ќебе кое доаѓа од нашата фабрика директно, може да биде варијабилна руно примени кога сте примиле тоа! Тоа е подобро да миење пред да се користи.

Основни својства

Големина:
150 by200cm, 120cm by200cm
Тежина:
500g
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Функција:
Погоден За Носене,Преносни
Сезоната:
Пролет/Есен
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
одделение:
одделение А
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
ААА
Шема:
Печатени
Измијте Стил:
Рака Мие
Постојаност На Боја (Одделение):
3
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер

Тие исто така купуваат со овој производ.